Officiální stránky obce Kryštofovo Údolí...
JA slide show
   
AKTUALITY Tisk

Tříkrálová sbírka - poděkování 

Oblastní charita Liberec velice děkuje všem dárcům Tříkrálové sbírky 2018. Letos lidé v Kryštofově Údolí a Novině přispěli celkovou úžasnou částkou Kč 16 799,--. Výtěžek bude jako v minulých letech použit na podporu činnosti Hospicu sv. Zdislavy. Více informací naleznete níže v letáčku ke stažení. 

Masopust v Kryštofově Údolí

Masopustní průvod projde obcí od penzionu Údolanka po penzion Skrblík v sobotu 3.února 2018. Začátek průvodu je naplánován v 15 hodin u penzionu Údolanka, po skončení průvodu pokračuje masopustní veselí zábavou v místním hostinci U Kryštofa. Všichni jste srdečně zváni, účast v maskách vítána. Těšíme se na shledanou.

Instrukce k platbě poplatků za rok 2018

Poplatek za psa - 100,-- Kč (důchodce 50,-- Kč), za každého dalšího psa 200,-- Kč (důchodce 100,-- Kč) úhrada do 31.03.2018

Poplatek za odpady - ceny pro rok 2018 zvýšeny, podrobný rozpis naleznete níže v souborech ke stažení. Úhrada do 31.03.2018.

Nájemné za pozemky - částka stejná jako loni , úhrada do 30.04.2018

č. účtu obce: 204 294 61/0100, variabilní symbol = čtyřciferné číslo začínající 1 (Kryštofovo Údolí) nebo 2 (Novina) + číslo popisné (např. Novina 21 bude mít VS 2021)

Platbu můžete provést i v hotovosti v kanceláři obecního úřadu. 

Nové číslo Zpravodaje

K dispozici je nové číslo Zpravodaje, v elektronické podobě zde na stránkách v sekci zpravodaj obce, fyzicky je pak možné si Zpravodaj vyzvednout osobně v kanceláři obecního úřadu, v penzionu Údolanka nebo v hospůdce U Kryštofa. Zpravodaj je vydáván každý měsíc vždy kolem 15. dne.

Hlášení pálení klestí 

Pro hlášení pálení klestí používejte formulář v sekci "Obecní informace" - "hlášení pálení klestí".  

Oznámení o konání veřejné sbírky 

Obec Kryštofovo Údolí dne 1.2.2017 zahájila konání veřejné sbírky na realizaci a umístění sochy sv. Kryštofa. Sbírka je prováděna pomocí dvou pokladniček (na obecním úřadě a v Muzeu betlémů) a transparentního bankovního účtu č. 115-3910340227/0100 v Komerční bance. Více informací naleznete níže v souborech ke stažení a na stránkách Ministerstva vnitra ČR. Všem přispěvatelům děkujeme. 

Místní knihovna - nová služba 

Milí čtenáři, uvědomujeme si, že pro některé z Vás je výstup schodů do 1. patra nepřekonatelnou překážkou, proto místní knihovna nově nabízí bezplatnou službu méně pohyblivým občanům - donášku knih do Vašich domovů, a to jednou měsíčně. V případě Vašeho zájmu se můžete přihlásit na e-mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo na tel. č. 722 634 282 Žilková. 

Instrukce ke svozu komunálního odpadu

Svoz komunálního odpadu je každou středu. U čtrnáctidenní frekvence svozu platí, že zelená nádoba je vyvezena v sudý týden, hnědá nádoba v lichý týden. Respektujte prosím toto pravidlo, pracovníci A.S.A. mají omezenou kapacitu vozu. Komu nestačí svoz jednou za čtrnáct dní, může si kdykoliv zažádat o frekvenci týdenní. Děkujeme Vám 

SMS infokanál

Pokud máte zájem dostávat informace o dění v obci a důležité informace týkající se všech výluk,havárií apod. a aktuálně vám zprávy nechodí, zašlete vaše jméno, příjmení, číslo popisné a telefonní číslo na email obecního úřadu. Pokud naopak tyto informace dostávat nechcete, kontaktujte nás také na některý z našich mailů.

Nález psa

Prosíme občany, aby v případě nalezení odloženého nebo zatoulaného psa kontaktovali p. starostu nebo případně p. místostarostu (telefonní čísla jsou uvedena v kontaktech na obec) . V případě, že ani jeden z nich nebude k zastižení, je nutné kontaktovat psí útulek v Krásném Lese - tel. 606 345 536. 

 

 

Hledání

Aktuální čas

Ulti Clocks content

Počasí

Počasí pro Kryštofovo Údolí
Částečně zamračeno Převážně zataženo Částečně zamračeno
7°C 6°C 7°C
So Ne Po

Dnes je

Sobota, 24 Únor 2018

Kontakty

Video


PřihlášeníJA slide show