Officiální stránky obce Kryštofovo Údolí...
JA slide show
   
AKTUALITY Tisk

Nabídka informativního nebo kráceného rozboru vody 

Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem, pracoviště Liberec nabízí informativní rozbor vody pro soukromé osoby za zvýhodněnou cenu a krácený rozbor pitné vody - více informací naleznete níže v souborech ke stažení. 

Nařízení státní veterinární správy - ptačí chřipka - mimořádná veterinární opatření ukončena 

Krajská veterinární správa Státní veterinární správy pro LK dne 20.3.2017 ukončila mimořádná veterinární opatření v souvislosti s výskytem nebezpečné nákazy - vysoce patogenní aviární influenzy H5N8l. Bližší informace naleznete v sekci "úřední deska".

Nařízení státní veterinární správy - nákaza morem včelího plodu

Krajská veterinární správa Státní správy pro LK nařizuje mimořádná opatření k tlumení a zamezení šíření nebezpečné nákazy - moru včelího plodu v Libereckém kraji. Celé znění naleznete na úřední desce.  

Oznámení o konání veřejné sbírky 

Obec Kryštofovo Údolí dne 1.2.2017 zahájila konání veřejné sbírky na realizaci a umístění sochy sv. Kryštofa. Sbírka je prováděna pomocí dvou pokladniček (na obecním úřadě a v Muzeu betlémů) a transparentního bankovního účtu č. 115-3910340227/0100 v Komerční bance. Více informací naleznete níže v souborech ke stažení a na stránkách Ministerstva vnitra ČR. Všem přispěvatelům děkujeme. 

Poděkování - Tříkrálová sbírka 2017 

Oblastní charita Liberec velice děkuje všem dárcům Tříkrálové sbírky 2017. V Kryštofově Údolí bylo vykoledováno 10 544,-- Kč. Výtěžek podpoří činnost Hospicové péče svaté Zdislavy. Poděkování naleznete níže v souborech ke stažení. 

Instrukce k platbě poplatků za rok 2017 

Poplatek za psa - 100,-- Kč (důchodce 50,-- Kč), za každého dalšího psa 200,-- Kč (důchodce 100,-- Kč) úhrada do 31.03.2017

Poplatek za odpady - stejný jako loni, podrobný rozpis naleznete níže v souborech ke stažení. Úhrada do 31.03.2017.

Nájemné za pozemky - částka stejná jako loni nebo podle smlouvy, pokud byla uzavřena v r. 2016 (inflace za r. 2016 0,7 je nevýznamná), úhrada do 30.04.2017

č. účtu obce: 204 294 61/0100, variabilní symbol = čtyřciferné číslo začínající 1 (Kryštofovo Údolí) nebo 2 (Novina) + číslo popisné (např. Novina 21 bude mít VS 2021)

Platbu můžete provést i v hotovosti v kanceláři obecního úřadu.

Realizace projektu - "Nákup ochranných prostředků PO, zásahové obleky, rukavice, přilby a boty"

SDH Kryštofovo Údolí získalo z Dotačního fondu Libereckého kraje - program č. 1.1 Podpora jednotek požární ochrany obcí Libereckého kraje č. OLP/1103/2016 a z rozpočtu obce Kryštofovo Údolí ochranné prostředky PO, zásahové obleky, rukavice, přilby a boty v celkové hodnotě 194 984,-- Kč, přičemž Liberecký kraj se na tomto projektu podílel částkou 97 492,-- Kč.  

Dotační program obce na podporu výstavby ČOV

Dotační program obce na podporu obnovy a výstavby domovních ČOV pokračuje i v roce 2016, kompletní informace naleznete v sekci "dotační program čov".

Místní knihovna - nová služba 

Milí čtenáři, uvědomujeme si, že pro některé z Vás je výstup schodů do 1. patra nepřekonatelnou překážkou, proto místní knihovna nově nabízí bezplatnou službu méně pohyblivým občanům - donášku knih do Vašich domovů, a to jednou měsíčně. V případě Vašeho zájmu se můžete přihlásit na e-mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo na tel. č. 722 634 282 Žilková. 

Instrukce ke svozu komunálního odpadu

Svoz komunálního odpadu je každou středu. U čtrnáctidenní frekvence svozu platí, že zelená nádoba je vyvezena v sudý týden, hnědá nádoba v lichý týden. Respektujte prosím toto pravidlo, pracovníci A.S.A. mají omezenou kapacitu vozu. Komu nestačí svoz jednou za čtrnáct dní, může si kdykoliv zažádat o frekvenci týdenní. Děkujeme Vám 

SMS infokanál

Pokud máte zájem dostávat informace o dění v obci a důležité informace týkající se všech výluk,havárií apod. a aktuálně vám zprávy nechodí, zašlete vaše jméno, příjmení, číslo popisné a telefonní číslo na email obecního úřadu. Pokud naopak tyto informace dostávat nechcete, kontaktujte nás také na některý z našich mailů.

Nález psa

Prosíme občany, aby v případě nalezení odloženého nebo zatoulaného psa kontaktovali p. starostu nebo případně p. místostarostu (telefonní čísla jsou uvedena v kontaktech na obec) . V případě, že ani jeden z nich nebude k zastižení, je nutné kontaktovat psí útulek v Krásném Lese - tel. 606 345 536. 

 

 

Hledání

Aktuální čas

Ulti Clocks content

Počasí

Počasí pro Kryštofovo Údolí
Částečně zamračeno Převážně zataženo Clear
17°C 16°C 21°C
St Čt

Dnes je

Středa, 29 Březen 2017

Kontakty

Video


PřihlášeníJA slide show