Officiální stránky obce Kryštofovo Údolí...
JA slide show
   
rok 2018 Tisk

Termín konání Údolské pouti v roce 2018 je 28. a 29.7.

Jak se již stalo tradicí, také v tomto roce se v posledním červencovém víkendu 28. a 29.7.2018 bude konat Údolská pouť, která přinese plno zábavy pro děti i dospělé v již zažitém duchu. Těšit se můžete na kolotoče, bohaté občerstvení a tradiční řemeslný jarmark. Údolskou pouť zajišťuje pouťový výbor složený ze starosty obce Tomáše Zeleného, místostarosty Ing. Pravoslava Svačinky a Martiny Žilkové. Plakát s kulturním programem naleznete níže v souborech ke stažení.

 

Případní zájemci o účast na řemeslném trhu (prodejci) nechť zašlou svoji nabídku na e-mail  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  . V současné chvíli již nepřijímáme prodejce s občerstvením. Děkujeme

 

Místní, v obci trvale hlášení občané, děti a držitelé průkazů ZTP mají vstup zdarma, ostatní zaplatí vstupné ve výši 40 Kč. Doprava a s ní spojená uzavírka obce bude řešena stejně jako v minulých letech. Obec bude v sobotu i v neděli od 6.00 hod.do minimálně 18.00 hod. uzavřena pro veškerý průjezd, včetně autobusů MHD, které budou končit na křižovatce na Chrastavu a Machnín. Odtud bude možné pokračovat do středu obce speciálními historickými autobusy. Jak se v minulých letech osvědčilo, nebudou vydávány žádné povolenky ani volné vstupenky, ale majitelé nemovitostí budou do uzavřené zóny pouštěni na základě seznamu u vjezdu. Pro všechny ostatní obyvatele i rekreanty obce, mající nemovitost od křižovatky ke koupališti směrem k Novině a pro celou Novinu platí až na výjimečné případy nutnost volit v době dopravní uzávěry cestu do Liberce přes Křižany.

 
Soubory ke stažení.
pdf Plakát Údolská pouť 2018

Hledání

Aktuální čas

Ulti Clocks content

Počasí

Počasí pro Kryštofovo Údolí
°C °C °C
St Čt

Dnes je

Středa, 23 Říjen 2019

Kontakty

Video


PřihlášeníJA slide show