Officiální stránky obce Kryštofovo Údolí...
JA slide show
   
rok 2018 Tisk

Termín konání Údolské pouti v roce 2018 je 28. a 29.7.

Jak se již stalo tradicí, také v tomto roce se v posledním červencovém víkendu 28. a 29.7.2018 bude konat Údolská pouť, která přinese plno zábavy pro děti i dospělé v již zažitém duchu. Těšit se můžete na kolotoče, bohaté občerstvení a tradiční řemeslný jarmark. Údolskou pouť zajišťuje pouťový výbor složený ze starosty obce Tomáše Zeleného, místostarosty Ing. Pravoslava Svačinky a Martiny Žilkové. Plakát s kulturním programem naleznete níže v souborech ke stažení.

 

Případní zájemci o účast na řemeslném trhu (prodejci) nechť zašlou svoji nabídku na e-mail  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  . V současné chvíli již nepřijímáme prodejce s občerstvením. Děkujeme

 

Místní, v obci trvale hlášení občané, děti a držitelé průkazů ZTP mají vstup zdarma, ostatní zaplatí vstupné ve výši 40 Kč. Doprava a s ní spojená uzavírka obce bude řešena stejně jako v minulých letech. Obec bude v sobotu i v neděli od 6.00 hod.do minimálně 18.00 hod. uzavřena pro veškerý průjezd, včetně autobusů MHD, které budou končit na křižovatce na Chrastavu a Machnín. Odtud bude možné pokračovat do středu obce speciálními historickými autobusy. Jak se v minulých letech osvědčilo, nebudou vydávány žádné povolenky ani volné vstupenky, ale majitelé nemovitostí budou do uzavřené zóny pouštěni na základě seznamu u vjezdu. Pro všechny ostatní obyvatele i rekreanty obce, mající nemovitost od křižovatky ke koupališti směrem k Novině a pro celou Novinu platí až na výjimečné případy nutnost volit v době dopravní uzávěry cestu do Liberce přes Křižany.

 
Soubory ke stažení.
pdf Plakát Údolská pouť 2018

Hledání

Aktuální čas

Ulti Clocks content

Počasí

Počasí pro Kryštofovo Údolí
Clear Částečně zamračeno Částečně zamračeno
3°C 7°C 12°C
So Ne Po

Dnes je

Sobota, 23 Únor 2019

Kontakty

Video


PřihlášeníJA slide show