Officiální stránky obce Kryštofovo Údolí...
JA slide show
   
rok 2017 Tisk

Termín konání Údolské pouti v roce 2017 je 29. a 30.7.

Jak se již stalo tradicí, také v tomto roce se v posledním červencovém víkendu 29. a 30.7.2017 bude konat Údolská pouť, která přinese plno zábavy pro děti i dospělé v již zažitém duchu. Těšit se můžete na kolotoče, bohaté občerstvení a tradiční řemeslný jarmark. Údolskou pouť zajišťuje pouťový výbor složený ze starosty obce Tomáše Zeleného, místostarosty Ing. Pravoslava Svačinky a Martiny Žilkové. Plakát s kulturním programem naleznete níže v souborech ke stažení.

 

Milí návštěvníci, letos jsou vstupenky na pouť slosovatelné, nevyhazujte je! Výherce získá soukromý vyhlídkový let balonem pro dvě osoby. Losování proběhne na hlavním podiu v neděli 30.7.2017 v 16:30. Vylosované číslo zveřejníme na webových stránkách obce v sekci aktuality. Výhra bude osobně k vyzvednutí v kanceláři obecního úřadu v úředních hodinách.

Případní zájemci o účast na řemeslném trhu (prodejci) nechť zašlou svoji nabídku na e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Děkujeme

Místní, v obci trvale hlášení občané, děti a držitelé průkazů ZTP mají vstup zdarma, ostatní zaplatí vstupné ve výši 40 Kč. Doprava a s ní spojená uzavírka obce bude řešena stejně jako v minulých letech. Obec bude v sobotu i v neděli od 6.00 hod.do minimálně 18.00 hod. uzavřena pro veškerý průjezd, včetně autobusů MHD, které budou končit na křižovatce na Chrastavu a Machnín. Odtud bude možné pokračovat do středu obce speciálními historickými autobusy. Jak se v minulých letech osvědčilo, nebudou vydávány žádné povolenky ani volné vstupenky, ale majitelé nemovitostí budou do uzavřené zóny pouštěni na základě seznamu u vjezdu. Pro všechny ostatní obyvatele i rekreanty obce, mající nemovitost od křižovatky ke koupališti směrem k Novině a pro celou Novinu platí až na výjimečné případy nutnost volit v době dopravní uzávěry cestu do Liberce přes Křižany.

 
Soubory ke stažení.
jpg Údolská pouť 2017 - plakát

Hledání

Aktuální čas

Ulti Clocks content

Počasí

Počasí pro Kryštofovo Údolí
°C °C °C
St Čt

Dnes je

Středa, 23 Říjen 2019

Kontakty

Video


PřihlášeníJA slide show