Officiální stránky obce Kryštofovo Údolí...
JA slide show
   
rok 2014 Tisk

Termín konání letošní pouti je 26. a 27.7.2014

Zájemce o stánkové místo pouze z oblasti řemeslné výroby prosíme o zaslání informací o druhu sortimentu včetně přiložení fotografií na email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .
Poplatek za oba dva dny při rozměru stánku 3 x 2 m činí 600 Kč.
Kontaktní osoba - Pavla Pavlů tel. 722634282.

 

 Ve dnech 26.  a 27. 7. 2014 se opět koná naše tradiční Údolská pouť, kterou pro letošní rok zajišťuje pouťový výbor složený ze starosty obce Ing. Pravoslava Svačinky, Dany Dudové, Pavly Pavlů a Lukáše Svačinky. Pouť bude v podobné,  posledními lety ověřené, koncepci. Chybět  nebudou kolotoče pro děti i dospělé, občerstvení a tradiční řemeslný jarmark. Z bohatého kulturního programu se můžete těšit na country kapelu Sešlost a dixieland v podání kapely Old Stars či  na zábavu a  pohádky divadla Uličník . V sobotu večer zahraje  k tanci i poslechu od 19.30 hod. populární liberecká kapela Těla a po ní od 21.00 hod. Lessyho woheň . Po setmění bude  možné shlédnout tradiční „velkolepý ohňostroj za málo peněz“.

Místní, v obci trvale hlášení občané a všechny děti, mají vstup zdarma, ostatní zaplatí vstupné ve výši pouze 35 Kč. Doprava a s ní spojená uzavírka obce bude řešena stejně jako v minulých letech. Obec bude v sobotu i v neděli od 6.00 hod.do minimálně 18.00 hod. uzavřena pro veškerý průjezd, včetně autobusů MHD, které budou končit na křižovatce na Chrastavu a Machnín. Odtud bude možné pokračovat do středu obce speciálními historickými autobusy. Jak se v minulých letech osvědčilo, nebudou vydávány žádné povolenky ani volné vstupenky, ale majitelé nemovitostí budou do uzavřené zóny pouštěni na základě seznamu u vjezdu. Pro všechny ostatní obyvatele i rekreanty obce, mající nemovitost od křižovatky ke koupališti směrem k Novině a pro celou Novinu platí až na výjimečné případy nutnost volit v době dopravní uzávěry cestu do Liberce přes Křižany.

Tak držme palce, ať není horko ani zima, ale hlavně ať neprší.

Pravoslav Svačinka

starosta obce

 
Soubory ke stažení.
pdf Údolská pouť 2014 - plakát

Hledání

Aktuální čas

Ulti Clocks content

Počasí

Počasí pro Kryštofovo Údolí
°C °C °C
St Čt

Dnes je

Středa, 23 Říjen 2019

Kontakty

Video


PřihlášeníJA slide show