Officiální stránky obce Kryštofovo Údolí...
JA slide show
   
Běžecké trasy Tisk

Lyžařské běžecké tratě v okolí Kryštofova Údolí


Díky pochopení Lesní správy Ještěd budou tak jako v minulých letech i v letošní zimě

pro milovníky běžeckého lyžování, kteří se neradi mačkají v Jizerkách, připravovány pomocí sněžného skútru a stopaře vždy na víkend (pokud to sněhové podmínky dovolí) následující trasy:

1) úsek mezi Křižanským sedlem a Výpřeží pod Ještědem - 4,5 km

2)úsek mezi Dánskými kameny( 1,2 km pod Výpřeží vpravo) a Pramenem Rokytky - 1 km a dále kolem Černé hory na Výpřež - 3 km nebo dolů do Noviny nad Malý viadukt (300 m od konečné zastávky autobusu MHD č.16) - 5 km a dále nad nádraží ČD Kryštofovo Údolí - 1,5km

Aktuální informace

18.1.2019 15:00 - Po celotýdenní oblevě a následnému zmrznutí, ve spojení s množstvím spadlých větví a stromů a částečně rozšlapanými stopami jsou stopy momentálně naší technikou neupravitelné. Tratě budou opět upraveny až po zprůjezdnění a hlavně až napadne aspoň 10 cm nového sněhu. Pokud se přeci jen vydáte na běžky, dbejte zvýšené opatrnosti, stromy a větve stále padají.

Děkujeme za pochopení. 

11.1.2019 14:30 - Stopy upraveny v celém rozsahu. Tak vyražte, dokud nezapadají nebo než je pěšáci rozšlapou .Smích

 

9.1.2019 - Stopy budou upraveny jakmile napadne dostatek sněhu. Pro naši techniku potřebujeme minimálně 25 - 30 cm a výhled, že nedojde k oteplení.  Po dnešním sněžení zkusíme během pátku připravit aspoň část tratí a  o skutečnosti budeme na tomto místě včas informovat.

 

Prosíme všechny pěší návštěvníky této oblasti, aby nešlapali do upravených stop.

Jakékoliv náměty a připomínky(vč.případných pochval) adresujte prosím na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

 

 

Hledání

Aktuální čas

Ulti Clocks content

Počasí

Počasí pro Kryštofovo Údolí
Částečně zamračeno Clear Clear
1°C 0°C -1°C
Ne Po Út

Dnes je

Neděle, 20 Leden 2019

Kontakty

Video


PřihlášeníJA slide show